WebTV.si - Yet Another Trailer site (Nog geen recensie)

Ga naar Webtv.si
Bekendheid:

Taal: Engels

Dit domein kan te koop zijn!

Keywords: webtv whois direkt domaininhaber markenrechtliche beziehung


Recensies en beoordelingen van Webtv.si

Er zijn nog geen recensies.

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Webtv.si, Weekly Top Trailers en Monthly Top Trailers. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Webtv.si vermeld:

# Beschrijving URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald.
1. WebTV.si http://www.webtv.si
2. Weekly Top Trai­lers /top-trai­lers/
3. Monthly Top Trai­lers /monthly-top-trai­lers/
4. Yearly Top Trai­lers /yearly-top-trai­lers/
5. Allti­me top Trai­lers /allti­me-top-trai­lers/
6. X-MEN APOCALYPSE /x-men-apo­calypse/
7. The Wi­zards of Aus Trai­ler /the-wi­zards-of-aus-trai­ler/
8. Star Trek Be­yond /star-trek-beyond/
9. Star Wars The For­ce Awa­kens /star-wars-the-force-awa­kens/
10. The Le­gend of Tar­zan /the-legend-of-tarzan/

Technische informatie

De webserver van Webtv.si bevindt zich in Duitsland en wordt beheerd door Team Internet AG. De webserver host ook nog minstens 615 andere websites en wordt daarom als 'massahosting' gezien. Niet meer dan twaalf websites op deze webserver wordt gezien als niet geschikt voor jongeren.

De websites van Webtv.si worden op een Nginx-webserver gehost. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::185.53.178.6
Beheerder server:Team Internet AG
Aantal websites:over 100 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Fetishfilms.be (bijzonder goed bekend), Harigedoos.nl (zeer bekend), Flogs.com (zeer bekend)
Websites voor volwassenen:12% van de website is alleen voor volwassenen
Taalverdeling:63% van de websites is Duits, 21% van de websites is Engels, 9% van de websites is Nederlands

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Laadtijd: 0,12 seconden (sneller dan 97 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:9,75 KB (54 herkende woorden in de tekst)

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Google Safebrowsing
Veilig
Shalla List
movies
Geschikt voor jongeren
100%
Safe for work
100%
Webwiki-beoordeling
Geen beoordelingen
Serverlocatie
 Duitsland
Zeer betrouwbaar 95%
Disclaimer: De classificatie is gebaseerd op de automatische analyse van openbare informatie, beoordelingen en klantenbeoordelingen. Alle informatie wordt verstrekt zonder garantie.
Voor webmasters:
Buttons en huidige beoordeling op uw eigen website plaatsen!