Bobbayer.nl - Multi-brand store voor mannen, vrouwen en kids - Bob Bayer (Nog geen recensie)

Ga naar Bob­ba­yer.nl
Bekendheid:
(Rang # 506684)

Taal: Nederlands

Bob Bayer is een exclusieve multi-brand store gevestigd in Utrecht. Luxe kleding, schoenen en accessoires voor heren, dames en kids.

Keywords: Bob Bayer Mode Utrecht Herenkleding Merkkleding Aanbieding Uitverkoop Online Kopen Prijzen Goed Bereikbaar Service


Recensies en beoordelingen van Bobbayer.nl

Er zijn nog geen recensies.

Inhoud en keywords

(c) Bobbayer.nl

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Men, Volledige Nieuwe Collectie en Kleding. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Bobbayer.nl vermeld:

# Beschrijving URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald.
1. Men /store/Heren-c73968037
2. Vol­ledi­ge nieu­we col­lectie /store/New-Ar­ri­vals-c112325291
3. Kle­ding /store/Heren-c73968037
4. Schoe­nen /store/SCHOENEN-c114102003
5. Acces­soi­res /store/ACCES­SOIRES-c114103502
6. Jas­sen /store/Jassen-c73956037
7. T-Shirts /store/T-shirts-c112329797
8. Po­los /store/Polos-c112330862
9. Truien & Hoo­dies /store/Swea­ters-&-Hoo­dies-c73992045
10. Ga naar de in­houd /#con­tent

Wetenswaardigheden over Bobbayer.nl: Bobby Ray Simmons, Jr., beter bekend als B.o.B, is een Amerikaans rapper en producer. Hij werd in Nederland vooral bekend door zijn single Nothin' on you. meer lezen

Populaire onderwerpen voor Bobbayer.nl

www.bobbijer.nl nickelson jassen jassen nickelson herenkleding

Technische informatie

De website Bobbayer.nl heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De websites van Bobbayer.nl worden op een Nginx-webserver gehost. De functionaliteit van een webwinkel wordt verzorgd door de software WooCommerce. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Op de website staat expliciet vermeld dat het indexeren van de website door zoekmachines en het bezoeken van hyperlinks door bots toegestaan is.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::35.214.139.30

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Cms-Software:WordPress
Laadtijd: 0.92 seconden (langzamer dan 57 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Robot-informatie:index, follow, max-image-preview:large, max-snippet:-1, max-video-preview:-1
Bestandsgrootte:247.93 KB (319 herkende woorden in de tekst)

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Google Safebrowsing
Veilig
Geschikt voor jongeren
100%
Safe for work
100%
Webwiki-beoordeling
Geen beoordelingen
Serverlocatie
Niet gevonden
Betrouwbaar 79%
Disclaimer: De classificatie is gebaseerd op de automatische analyse van openbare informatie, beoordelingen en klantenbeoordelingen. Alle informatie wordt verstrekt zonder garantie.
Voor webmasters:
Buttons en huidige beoordeling op uw eigen website plaatsen!

Vergelijkbare websites

  • Divali-online.com - Diva­li-On­li­ne.com | Pre­mium On­li­ne Fas­hion Sto­re

  • Coccinelle.nl - Cocci­nel­le Fas­hion Sto­res

  • Smartbuyglasses.nl - Zon­nebril­len & Bril­len | De­sig­ner Mer­ken Ko­pen ..

  • Eya-kidzz.com - Eya-kidzz.com

  • Bostontrader.nl - Boston Tra­der on­li­ne Sto­re | Exclusie­ve Fas­hion