U bent hier: Webwiki > 1001taarten.nl

1001taarten.nl - Taarten bestellen en bezorgen? Ver­jaar­dagstaart en taart recepten. (Nog geen recensie)

Ga naar 1001taar­ten.nl
Bekendheid:
(Rang # 518)

Taal: Nederlands

Wilt u taarten bestellen? Laat dan een taart bezorgen. Informatie over taarten: recepten, verjaardagstaart, babytaart, kindertaart en andere taarten.

Keywords: Taarten Taart Verjaardagstaart Bezorgen Bruidstaart Kindertaart Babytaart Recepten Workshop maken Decoreren Bestellen Kinderfeestjes Feestdagen


Recensies en beoordelingen van 1001taarten.nl

Er zijn nog geen recensies.

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Taart Amsterdam, Taart Rotterdam en Taart Den Haag. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van 1001taarten.nl vermeld:

# Beschrijving URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald.
1. Taart Amster­dam /taar­tamster­dam.html
2. Taart Rot­ter­dam /taartrot­ter­dam.html
3. Taart Den Haag /taartden­haag.html
4. Taart Ut­recht /taar­tut­recht.html
5. Taart Eindho­ven /taar­teindho­ven.html
6. Taart Al­me­re /taar­tal­me­re.html
7. Taart Til­burg /taarttil­burg.html
8. Taart Gro­nin­gen /taartgro­nin­gen.html
9. Taart Nij­me­gen /taartnij­me­gen.html
10. Taart Haar­lem /taarthaar­lem.html

Informatie over 1001taarten.nl op Wikipedia, de vrije encyclopedie: Een taart is een baksel dat in veel landen voornamelijk wordt gegeten tijdens feestelijkheden, bijvoorbeeld bij het vieren van een verjaardag. meer lezen

Populaire onderwerpen voor 1001taarten.nl

taarten lekkere taarten kindertaarten gebak soorten gebak decoreren cadeau bezorgen bezorgen verjaardagstaart bezorgen

Technische informatie

Deze webserver host 6 andere websites waarvan de taal voor de meerderheid Nederlands is.

Een Nginx-webserver host de websites van 1001taarten.nl. Het indexeren en bezoeken van hyperlinks op de website wordt expliciet toegestaan in de robots.txt.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::185.90.137.143
Aantal websites:7 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:1001taarten.nl (bijzonder goed bekend), 1001feestdagen.nl (zeer bekend), Carblog.be (enigszins bekend)
Taalverdeling:100% van de websites is Nederlands

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Laadtijd: 0.18 seconden (sneller dan 91 % van alle websites)
Robot-informatie:index,follow
Bestandsgrootte:16.86 KB (471 herkende woorden in de tekst)

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Google Safebrowsing
Veilig
Geschikt voor jongeren
100%
Safe for work
100%
Webwiki-beoordeling
Geen beoordelingen
Serverlocatie
Niet gevonden
Betrouwbaar 79%
Disclaimer: De classificatie is gebaseerd op de automatische analyse van openbare informatie, beoordelingen en klantenbeoordelingen. Alle informatie wordt verstrekt zonder garantie.
Voor webmasters:
Buttons en huidige beoordeling op uw eigen website plaatsen!

Vergelijkbare websites

  • Taartbezorgen.nl - Taart Be­zor­gen » Taart Bestel­len | Taartbe­zor­gen.nl

  • 1001taart.be - TAART - TAAR­TEN MAKEN - TAAR­TEN BES­TELLEN - ..

  • Taartenwinkel.nl - Taar­tenwin­kel.nl | Taart bestel­len? Van­daag besteld, ..

  • Gefelicitaart.nl - Taart bestel­len & Taar­ten be­zor­gen: gefeli­ciTAART.nl

  • Taartenland.nl - Bestel je favorie­te taart bij Taar­ten­land.nl