Vlissingen is een stad en gemeente in de Nederlandse provincie Zeeland, gelegen aan de noordzijde van de monding van de Westerschelde op Walcheren. De stad Vlissingen telt ongeveer 33.000 inwoners. meer lezen
De website met de startpagina “De Veiling“ biedt onder andere inhoud op de pagina's De Holding, De Afslag en Aanvoer. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Zeeuwsevisveilingen.nl vermeld:
# | Beschrijving | URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. |
1. | De veiling | / |
2. | De holding | /content.php?var_content=19 |
3. | De afslag | /content.php?var_content=4 |
4. | Aanvoer | /content.php?var_content=2 |
5. | een eigen taal | /content.php?var_content=23 |
6. | Werken bij de veiling | /content.php?var_content=28 |
7. | Elke dag vers | /content.php?var_content=24 |
8. | Soorten en toepassingen | /content.php?var_content=25 |
9. | Beleid | /content.php?var_content=32 |
10. | Samenwerking | /content.php?var_content=33 |
Een Nginx-webserver host de websites van Zeeuwsevisveilingen.nl. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.
IP-adres:: | 46.17.9.68 |
Aantal websites: | 33 - andere websites met dit IP-adres |
Bekendste websites: | Interactnetwork.be (enigszins bekend) |
Taalverdeling: | 52% van de websites is Nederlands, 6% van de websites is Engels |
Webserversoftware: | Nginx |
Laadtijd: | 0.19 seconden (sneller dan 91 % van alle websites) |
Bestandsgrootte: | 13.28 KB (288 herkende woorden in de tekst) |
De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.
Criterium | Classificatie | |
Google Safebrowsing |
Veilig | |
Geschikt voor jongeren |
Safe for work |
Webwiki-beoordeling |
Geen beoordelingen | |
Serverlocatie |
Niet gevonden | |
Betrouwbaar 79% |