WebTV.si - Yet Another Trailer site

WebTV.si - Yet Another Trailer site
Naar Webtv.si
Bekendheid:

Taal: Duits

Diese Domain steht zum Verkauf!

Keywords: webtv whois direkt domaininhaber

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht. Shalla List classificeert Webtv.si als website over films .

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Webtv.si recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Webtv.si, Weekly Top Trailers en Monthly Top Trailers. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Webtv.si vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. WebTV.si http://www.webtv.si
2. Weekly Top Trailers /top-trailers/
3. Monthly Top Trailers /monthly-top-trailers/
4. Yearly Top Trailers /yearly-top-trailers/
5. Alltime top Trailers /alltime-top-trailers/
6. X-MEN APOCALYPSE /x-men-apocalypse/
7. The Wizards of Aus Trailer /the-wizards-of-aus-trailer/
8. Star Trek Beyond /star-trek-beyond/
9. Star Wars The Force Awakens /star-wars-the-force-awakens/
10. The Legend of Tarzan /the-legend-of-tarzan/

Technische informatie

De webserver van Webtv.si bevindt zich in Duitsland en wordt beheerd door Team Internet AG. De webserver host ook nog minstens 9054 andere websites en wordt daarom als 'massahosting' gezien. Sommige websites op deze webserver zijn niet geschikt voor jongeren.
Aangezien Webtv.si wel geschikt is voor jongeren, kan de nabijheid tot websites alleen voor volwassenen de beoordeling van de website negatief beïnvloeden.

De websites van Webtv.si worden op een Nginx-webserver gehost. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::185.53.179.29
Beheerder server:Team Internet AG
Aantal websites:over 100 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:18priveontvangst.nl (zeer bekend), 3dwebcamsexsite.nl (zeer bekend), 18plusblog.nl (zeer bekend)
Websites voor volwassenen:16% van de website is alleen voor volwassenen
Taalverdeling:23% van de websites is Duits, 3% van de websites is Engels

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Laadtijd: 0,12 seconden (sneller dan 97 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:8,76 KB (53 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Webtv.si

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Webtv.si
webtv whois
Links naar Webtv.si