Thejockeyclub.co.uk - The Jockey Club

Thejockeyclub.co.uk - The Jockey Club
Naar Thejo­ckeyclub.co.uk
Bekendheid:

Taal: Engels

The largest commercial group in British horseracing, The Jockey Club runs 15 leading racecourses, The National Stud and the charity, Racing Welfare.

Keywords: club jockey racing national

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht. Shalla List classificeert Thejockeyclub.co.uk als sportwebsite.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Thejockeyclub.co.uk recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “The Jockey Club“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Jockey Club Racecourses, Jockey Club Estates en The National Stud. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Thejockeyclub.co.uk vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Jockey Club Racecourses /jockey-club-racecourses
2. Jockey Club Estates /jockey-club-estates
3. The National Stud /the-national-stud
4. Racing Welfare /racing-welfare
5. The Jockey Club /
6. About /the-jockey-club
7. Our Structure /about/our-structure
8. Our Vision & Mission /about/our-vision--mission
9. Our Heritage /about/our-heritage
10. Our Board /about/our-board

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 213.251.18.140 van Thejockeyclub.co.uk wordt door Interoute Communications Limited beheerd en bevindt zich in United Kingdom. De website Thejockeyclub.co.uk heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De websites van Thejockeyclub.co.uk worden op een Microsoft-IIS-webserver op basis van de programmeertaal ASP.NET gehost. Als Content Management System (CMS) wordt de software DotNetNuke gebruikt. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Er wordt gebruikgemaakt van de analysesoftware Google Analytics om het gedrag van bezoekers op de website te analyseren. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::213.251.18.140
Beheerder server:Interoute Communications Limited

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Microsoft-IIS, Versie 7.5
Softwareplatform:ASP.NET
Cms-Software:DotNetNuke
Laadtijd: 0,14 seconden (sneller dan 95 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:39,39 KB (319 herkende woorden in de tekst)
Tracking/analyse:De website maakt gebruik van Google Analytics om zijn bezoekers te analyseren.

Commentaren, ervaringen en reviews bij Thejockeyclub.co.uk

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Thejockeyclub.co.uk
british charity club jockey largest national orange racecourses racing stud thejockeyclub welfare
Links naar Thejockeyclub.co.uk