Thecourier.es - The Courier Newspaper – FREE EVERY FRIDAY!

Thecourier.es - The Courier Newspaper – FREE EVERY FRIDAY!
Naar Thecou­rier.es
Bekendheid:

Taal: Engels

FREE EVERY FRIDAY!

Keywords: friday free courier newspaper

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Thecourier.es recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “The Courier Newspaper“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Edition 363 Of The Courier Is Out Now..., Latest Issue en Alex Trelinski. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Thecourier.es vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Edition 363 of The Courier Is Out Now... /2018/03/15/edition-363-of-the-courier-is-out-now/
2. The Courier Newspaper /
3. Latest Issue /category/newspaper/latest-issue/
4. Alex Trelinski /category/columnists/alex-trelinski/
5. Dave Silver /category/columnists/dave-silver/
6. Headlines /category/news/headlines/
7. Los Alcázares Marina Modernisation Contract Is... /2018/03/13/los-alcazares-marina-modernisation-contract-is-out-fo..
8. Mercadona to Invest Billions on Refurbishing S... /2018/03/14/mercadona-to-invest-billions-on-refurbishing-stores-o..
9. Alex Trelinski on Politics /category/columnists/alex-trelinski-on-politics/
10. Jeanette Erath /category/columnists/jeanette-erath/

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 176.32.230.49 van Thecourier.es wordt door Heart Internet Ltd beheerd en bevindt zich in United Kingdom. Deze webserver host enkele andere websites waarvan de meerderheid Engels is.

De in de programmeertaal PHP geschreven websites worden gehost op een Apache-webserver die draait op het besturingssysteem Unix/Linux (Unix). Als Content Management System (CMS) wordt de software WordPress in de versie gebruikt. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::176.32.230.49
Beheerder server:Heart Internet Ltd
Aantal websites:4 - andere websites met dit IP-adres
Taalverdeling:75% van de websites is Engels, 25% van de websites is Duits

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache, Versie 2.4.29
Besturingssysteem: Unix/Linux (Unix)
Softwareplatform:PHP, Versie 5.3.28
Cms-Software:WordPress, Versie 4.9.4
Laadtijd: 1,83 seconden (langzamer dan 84 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:65,4 KB (769 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Thecourier.es

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Thecourier.es
august courier free friday local news newspaper read robert worked 2017