Theahafoundation.org - The AHA Foundation - Founded by Ayaan Hirsi Ali

Theahafoundation.org - The AHA Foundation - Founded by Ayaan Hirsi Ali
Naar Theahafoun­da­tion.org
Bekendheid:

Taal: Engels

The AHA Foundation is a 501(c)(3) nonprofit that believes in liberty for all. That means liberty from female genital mutilation, honor violence and forced marriages.

Keywords: Ayaan Hirsi Ali the Aha Foundation Fgm Female Genital Mutilation Honor Violence Forced Marriage

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Theahafoundation.org recensie

Inhoud en keywords

(c) Theahafoundation.org

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “The Aha Foundation“ biedt onder andere inhoud op de pagina's About Us, Our People en Employment And Fellowships. Theahafoundation.org heeft een weblog op het adres: https://www.theahafoundation.org/blog/ - Bezoek de blogpagina
Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Theahafoundation.org vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. The AHA Foundation https://www.theahafoundation.org
2. About Us /about-us/
3. Our People /our-people/
4. Employment and Fellowships /employment-and-fellowships/
5. Protecting Womens Rights /protecting-womens-rights/
6. Forced Marriage /forced-marriage/
7. Ayaan Hirsi Ali /ayaan-hirsi-ali-founder-of-the-aha-foundation/
8. Female Genital Mutilation /female-genital-mutilation/
9. Child Marriage /child-marriage/
10. Honor Violence /honor-violence/

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 104.27.183.14 van Theahafoundation.org wordt door CloudFlare beheerd en bevindt zich in San Francisco,Verenigde Staten. Deze webserver host enkele andere websites waarvan de meerderheid Engels is.

Als Content Management System (CMS) wordt de software WordPress in de versie gebruikt. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::104.27.183.14
Beheerder server:CloudFlare
Aantal websites:2 - andere websites met dit IP-adres
Taalverdeling:50% van de websites is Engels, 50% van de websites is Spaans

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: cloudflare
Cms-Software:WordPress, Versie 5.0.3
Laadtijd: 3,33 seconden (langzamer dan 99 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:362,73 KB (1998 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Theahafoundation.org

Edward Sullivan
AHA Foundation
12808 Gran Bay Parkway West
32258 Jacksonville
Verenigde Staten
+1.5707088780

Commentaren, ervaringen en reviews bij Theahafoundation.org

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Theahafoundation.org
10th aha anniversary believes celebrating female forced foundation genital honor liberty marriages mutilation read violence women