Teammilafryslan.nl - Team MilaFryslân | Voor de serieuze jonge hardloper

Teammilafryslan.nl - Team MilaFryslân | Voor de serieuze jonge hardloper
Naar Team­mi­lafryslan.nl
Bekendheid: (Rang # 503786)

Taal: Nederlands

Keywords: teammilafryslan team fan friesland

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Teammilafryslan.nl recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “Team Milafryslân“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Welkom, Atleten en Brecht Frensel. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Teammilafryslan.nl vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Team MilaFryslân /
2. Welkom /welkom-bij-mila-fryslan/
3. Atleten /gallery/
4. Brecht Frensel /gallery/brecht-frensel/
5. Cato Bontekoe /gallery/cato-bontekoe/
6. Femke Yska /gallery/femke-yska/
7. Fleur Baljet /gallery/fleur-baljet/
8. Hannah Talstra /gallery/hannah-talstra/
9. Ilse Rooks /gallery/ilse-rooks/
10. Jan Oldhoff /gallery/jan-oldhoff/

Vergelijkbare websites

Voor de keywords Fryslan, Friesland en Fan konden soortgelijke websites over Teammilafryslan.nl worden gevonden. Hieronder staan een aantal soortgelijke websites vermeld.

  • Omropfryslan.nl - Omrop Fryslân - Ofstimd op dy!

    Overeenkomsten: FryslanFanFriesland

    Ove­reen­komst:
    46 %

    3 overeen-komstige keywords

  • Sportfanfryslan.nl - Sport fan Fryslân

    Overeenkomsten: FryslanFanFriesland

    Ove­reen­komst:
    46 %

    3 overeen-komstige keywords

  • Frieschdagblad.nl - Friesch Dagblad

    Overeenkomsten: FryslanFanFriesland

    Ove­reen­komst:
    46 %

    3 overeen-komstige keywords

  • Az.nl - Officiële website AZ Alkmaar - AZ

    Overeenkomsten: TeamFan

    Ove­reen­komst:
    40 %

    2 overeen-komstige keywords

  • Radiofm.nl - Radio FM - online radio luisteren via internet

    Overeenkomsten: TeamFryslan

    Ove­reen­komst:
    40 %

    2 overeen-komstige keywords

Via de onderstaande link vindt u nog meer soortgelijke websites met de keywords Fryslan, Friesland, Fan of Team.

Technische informatie

De webserver van Teammilafryslan.nl wordt door Strato Rechenzentrum, Berlin beheerd en bevindt zich in Berlin, Duitsland. Op deze webserver worden nog 22 websites gehost. De taal van de websites is overwegend Nederlands.

De met de programmeertaal PHP gegenereerde websites van Teammilafryslan.nl worden op een Apache-webserver gehost. Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::85.214.32.148
Beheerder server:Strato Rechenzentrum, Berlin
Aantal websites:23 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Hokla.nl (een beetje bekend), Bslim.nl (een beetje bekend), Steenboksport.nl (een beetje bekend)
Taalverdeling:100% van de websites is Nederlands

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache
Softwareplatform:PHP, Versie 7.0.33
Cms-Software:WordPress
Laadtijd: 1,24 seconden (langzamer dan 66 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:102,48 KB (1678 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Teammilafryslan.nl

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Teammilafryslan.nl
fan team teammilafryslan