Let op: deze website heeft een omleiding naar: statsoft.de
De inhoud op deze pagina is mogelijk verouderd.

Statsoft.nl - Big Data Analytics StatSoft

Statsoft.nl - Big Data Analytics StatSoft
Naar Stat­soft.nl
Bekendheid:

Taal: Nederlands

StatSoft is met de productfamilie STATISTICA wereldwijd één van de grootste aanbieders van Data analysis, Predictive Analytics en Lean Six Sigma software.

Keywords: Predictive Analytics Data Analysis Statistical Software Lean Six Sigma Mining Quality Control Qc Statistica

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Statsoft.nl recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's - Big Data, - Credit Scoring en - Customer Insight. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Statsoft.nl vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. - Big Data /big-data-analytics.html
2. - Credit Scoring /credit-scoring.html
3. - Customer Insight /thema-customer-insight.html
4. - Predictive Maintenance /predictivemaintenance.html
5. Onderwijs /universiteiten.html
6. - Quality Improvement /spc-statistical-process-control.html
7. - Marketing /afdeling-marketing.html
8. - Risk Management /afdeling-risk-management.html
9. - Forensics /afdeling-forensics.html
10. - Business Intelligence /afdeling-business-intelligence.html

Technische informatie

De webserver van Statsoft.nl bevindt zich in de buurt van de stad Nürnberg, Duitsland en wordt beheerd door Hetzner Online AG. De website Statsoft.nl heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De websites van Statsoft.nl worden op een Apache-webserver gehost. De opmaaktaal van de internetpagina's is HTML 4.01 Transitional. Er wordt gebruikgemaakt van de analysesoftware Google Analytics om het gedrag van bezoekers op de website te analyseren. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::213.133.104.65
Beheerder server:Hetzner Online AG

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache
Laadtijd: 0,04 seconden (sneller dan 99 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 4.01 Transitional
Bestandsgrootte:23,74 KB (398 herkende woorden in de tekst)
omleiding naar:statsoft.de Weergeven
Tracking/analyse:De website maakt gebruik van Google Analytics om zijn bezoekers te analyseren.

Commentaren, ervaringen en reviews bij Statsoft.nl

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Statsoft.nl
aanbieders analysis analytics data europe lean predictive productfamilie sigma six software statistica statistical stats statsoft wereldwijd