Ssctech.com - SS&C Technologies - Investment Management Software & Services

Ssctech.com - SS&C Technologies - Investment Management Software & Services
Naar Ssctech.com
Bekendheid:

Taal: Engels

Leading cloud-based provider of financial services technology solutions. SS&C Technologies own and maintain the best financial technology in the industry.

Keywords: Dotnetnuke Dnn

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Ssctech.com recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Www.ssctech.com, Asset Management en Alternative Investments. De blog van Ssctech.com bevindt zich op: http://www.ssctech.com/blog - Bezoek de blogpagina
Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Ssctech.com vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. www.ssctech.com /
2. Asset Management /solutions/by-industry/asset-management
3. Alternative Investments /solutions/by-industry/alternative-investments
4. Banking & Lending /solutions/by-industry/banking-lending
5. Insurance /solutions/by-industry/insurance
6. Wealth Management /solutions/by-industry/wealth-management
7. Property Management /solutions/by-industry/property-management
8. Data Management /solutions/by-function/data-management
9. Portfolio Management /solutions/by-function/portfolio-management
10. Employee Benefits Administration /solutions/by-function/employee-benefits-administration

Technische informatie

De webserver van Ssctech.com wordt door SS&C Technologies beheerd en bevindt zich in New York, Verenigde Staten. De server host uitsluitend de website van Ssctech.com.

Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) DotNetNuke gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. Het indexeren en bezoeken van hyperlinks op de website wordt expliciet toegestaan in de robots.txt.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::199.36.128.125
Beheerder server:SS&C Technologies

Technische informatie over de technologie van de website

Cms-Software:DotNetNuke
Laadtijd: 0,48 seconden (sneller dan 67 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Robot-informatie:INDEX, FOLLOW
Bestandsgrootte:49,25 KB (400 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Ssctech.com

SS&C Technologies Canada Corp.
5255 Orbitor Drive
L4W 5M6 Mississauga

+1.9056298000
Fax: +1.9056290022

Commentaren, ervaringen en reviews bij Ssctech.com

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Ssctech.com
accounting administration financial fund industry investment management offices portfolio reporting services software solutions ss technologies technology
Links naar Ssctech.com