Shopwiki.nl - Finding the Best - Find it at Shopwiki

Shopwiki.nl - Finding the Best - Find it at Shopwiki
Naar Shop­wi­ki.nl
Bekendheid:

Taal: Engels

Buying anything? ShopWiki has stores, products, and buying guides to help you find what and where to buy at the best price.

Keywords: shopwiki shop gecertificeerde best

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Shopwiki.nl recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “Alle Webshops. Één Zoekactie.“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Keukenmachine..., Messenset Met Blok en Moderne Bijzettafel. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Shopwiki.nl vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. alle webshops. één zoekactie. /
2. Keukenmachine... /l/keukenmachine
3. Messenset Met Blok /l/messenset-met-blok
4. Moderne Bijzettafel /l/moderne-bijzettafel
5. Propaan Gas Buiten BBQ /l/propaan-gas-buiten-bbq
6. Clinique Vloeibaar Cosmetiek /l/clinique-vloeibaar
7. Luxe Mannen Scheer Verzameling /l/luxe-mannen-scheer
8. Professionele Haar Föhn /l/professionele-haar-droger
9. Huidverzorgingsproducten /l/huidverzorgingsproducten
10. Toshiba Laptop /l/toshiba-laptop

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 104.200.22.101 van Shopwiki.nl wordt door Linode beheerd en bevindt zich in Absecon,Verenigde Staten. Deze webserver host enkele andere websites waarvan de meerderheid Engels is.

De websites van Shopwiki.nl worden op een Nginx-webserver gehost. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::104.200.22.101
Beheerder server:Linode
Aantal websites:9 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Shopwiki.nl (absoluut bekend), Shopwiki.com (goed bekend), Shopwiki.be (een beetje bekend)
Taalverdeling:100% van de websites is Engels

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Softwareplatform:Phusion Passenger 5.3.3
Laadtijd: 0,34 seconden (sneller dan 79 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:23,1 KB (103 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Shopwiki.nl

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Shopwiki.nl
aanbevolen best buy buying find finding gecertificeerde guides help listed products shop shopwiki store stores zoekresultaten
Links naar Shopwiki.nl