Shambhala.org - Shambhala - Vision, Lineage, Meditation, Community

Shambhala.org - Shambhala - Vision, Lineage, Meditation, Community
Naar Shambha­la.org
Bekendheid:

Taal: Engels

Shambhala is an international community of 165 meditation centers led by Sakyong Mipham Rinpoche, founded by Chögyam Trungpa Rinpoche, and senior teacher Pema Chodron.

Keywords: shambhala meditation community vision

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Shambhala.org recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Meditation, Learn To Meditate en Teachings Library. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Shambhala.org vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Meditation /what-is-meditation/
2. Learn to meditate /learn-to-meditate/
3. Teachings Library /teachings-library/
4. Meditation Supplies /meditation-supplies/
5. Frequently Asked Questions /frequently-asked-questions/
6. New to Shambhala? /about-shambhala/new-shambhala/
7. About Shambhala /about-shambhala/shambhala-global-community/
8. Skip to content /#content
9. Shambhala Vision /about-shambhala/shambhala-vision/
10. Shambhala Lineage /about-shambhala/shambhala-lineage/

Technische informatie

De webserver van Shambhala.org wordt door CloudFlare beheerd en bevindt zich in San Francisco, Verenigde Staten. Deze webserver host 2 andere websites waarvan de taal voor de meerderheid Engels is.

Voor het maken van de websites van PHP is de programmeertaal Shambhala.org gebruikt. Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress in de versie gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::104.27.147.148
Beheerder server:CloudFlare
Aantal websites:3 - andere websites met dit IP-adres
Taalverdeling:33% van de websites is Engels, 33% van de websites is Nederlands

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: cloudflare
Softwareplatform:PHP, Versie 7.3.6
Cms-Software:WordPress, Versie 5.2.3
Laadtijd: 4,2 seconden (langzamer dan 99 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:39,46 KB (424 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Shambhala.org

Mark Szpakowski
Memer Technologies
36 Melville Avenue
B3P1E1 Halifax

+1.9024791714

Commentaren, ervaringen en reviews bij Shambhala.org

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Shambhala.org
apart audio community fall find international learn lineage meditation news pema shambhala teachers things video vision