Opticon.com - Opticon - We scan, connect and communicate | Scan and display solutions

Opticon.com - Opticon - We scan, connect and communicate | Scan and display solutions
Naar Op­ti­con.com
Bekendheid:

Taal: Engels

Opticon offers Auto-ID and Data Collection equipment through scanning and display solutions for various markets. Main products are scanners and ESL

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Opticon.com recensie

Inhoud en keywords

(c) Opticon.com

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's My Opticon, Our Story en Join The Team. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Opticon.com vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. My Opticon /wp-admin
2. Our Story /our-story/about-us/
3. Join the Team /our-story/join-the-team/
4. Upcoming Events /our-story/upcoming-events/
5. Latest News /latest-news/
6. Scanning Solutions /product-category/scanning-solutions/oem-solutions/
7. Handheld Scanners /product-category/scanning-solutions/handheld/
8. Scan Engines /product-category/scanning-solutions/oem-solutions/scan-engines/
9. Stationary Scanners /product-category/scanning-solutions/oem-solutions/stationary-scan..
10. Companion Scanners /product-category/scanning-solutions/handheld/companion-scanners/

Technische informatie

Deze webserver host enkele andere websites waarvan de meerderheid Engels is.

De websites van Opticon.com worden op een Apache-webserver gehost. De functionaliteit van een webwinkel wordt verzorgd door de software WooCommerce in de versie . De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::185.190.86.203
Aantal websites:2 - andere websites met dit IP-adres
Taalverdeling:50% van de websites is Engels, 50% van de websites is Nederlands

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache, Versie 2.4.18
Besturingssysteem: Ubuntu (Linux)
Cms-Software:WordPress, Versie 4.9.6
Laadtijd: 1,13 seconden (langzamer dan 63 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:99,68 KB (1326 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Opticon.com

Ed van der Salm
Van der Salm IT
Voornsehoek 4
1181CM Amstelveen
Nederland
+31.207763647

Commentaren, ervaringen en reviews bij Opticon.com

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling