Okkerartgallery.com - Okker Art Gallery | Modern & Contemporary art and Photos

Okkerartgallery.com - Okker Art Gallery | Modern & Contemporary art and Photos
Naar Ok­ke­rartgal­lery.com
Bekendheid:

Taal: Engels

Galerie voor modern & contemporary art and photography in het kunsthart van Amsterdam

Keywords: art okkerartgallery gallery modern

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Okkerartgallery.com recensie

Inhoud en keywords

(c) Okkerartgallery.com

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “Okker Art Gallery“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Artists, Brood Herman en Cremer Jan. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Okkerartgallery.com vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Okker Art Gallery /
2. Artists /art/artists/
3. Brood Herman /brood-herman/
4. Cremer Jan /cremer-jan/
5. Hoshyar /hoshyar-2/
6. Lambertos Pablo /lambertos-pablo/
7. Niederhauser Martina /niederhauser-martina/
8. Middleton Sam /middleton-sam/
9. Morgan Cole /morgan-cole/
10. Reijnders Bram /reijnders-bram/

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 84.22.108.103 van Okkerartgallery.com wordt door Tilaa B.V. beheerd en bevindt zich in Nederland. Deze webserver host 8 andere websites waarvan de taal voor de meerderheid Nederlands is.

De met de programmeertaal PHP gegenereerde websites van Okkerartgallery.com worden op een Nginx-webserver gehost. Voor de webwinkel wordt de software WooCommerce in de versie gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::84.22.108.103
Beheerder server:Tilaa B.V.
Aantal websites:9 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:N3mp.nl (enigszins bekend), Hpc.nu (enigszins bekend)
Taalverdeling:67% van de websites is Nederlands, 22% van de websites is Engels

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Softwareplatform:PHP, Versie 5.6.38
Cms-Software:WordPress, Versie 4.9.8
Laadtijd: 0,76 seconden (langzamer dan 52 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:65,2 KB (238 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Okkerartgallery.com

Jonathan Carter
Glimworm IT BV
Eerste Weteringplantsoen 8
1017XV Amsterdam
Nederland
+31.206165640
Fax: +31.206233081

Commentaren, ervaringen en reviews bij Okkerartgallery.com

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Okkerartgallery.com
amsterdam art contemporary gallery modern objects okker okkerartgallery photography photos 1017
Links naar Okkerartgallery.com