Kiron.ngo - Kiron Open Higher Education for Refugees - Kiron

Kiron.ngo - Kiron Open Higher Education for Refugees - Kiron
Naar Ki­ron.ngo
Bekendheid:

Taal: Engels

Open Higher Education for Refugees Kiron enables access to higher education and successful learning for refugees through digital solutions. Interested to..

Keywords: kiron higher education open

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Kiron.ngo recensie

Inhoud en keywords

(c) Kiron.ngo

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Study With Kiron, Our Kiron Model en Curriculum. De blog van Kiron.ngo bevindt zich op: https://kiron.ngo/blog/ - Bezoek de blogpagina
Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Kiron.ngo vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Study with Kiron /navigator/
2. Our Kiron Model /our-kiron-model/
3. Curriculum /our-kiron-model/curriculum/
4. The Educational Model /our-kiron-model/the-educational-model/
5. Language Courses /our-kiron-model/curriculum/language/
6. Direct Academics /our-kiron-model/curriculum/direct-academics/
7. Student Services /our-kiron-model/student-services/
8. Our Projects /our-projects/
9. Our Platform - Kiron Campus /our-kiron-model/our-platform-kiron-campus/
10. IMPactDigital /impactdigital/

Technische informatie

De webserver van Kiron.ngo bevindt zich in Seattle, Verenigde Staten en wordt beheerd door Amazon.com. Deze webserver host 1 andere websites waarvan de taal voor de meerderheid Engels is.

Een Nginx-webserver host de websites van Kiron.ngo. Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress in de versie gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::54.230.202.98
Beheerder server:Amazon.com
Aantal websites:2 - andere websites met dit IP-adres
Taalverdeling:100% van de websites is Engels

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx, Versie 1.13.3
Cms-Software:WordPress, Versie 5.2.2
Laadtijd: 0,1 seconden (sneller dan 98 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:116 KB (257 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Kiron.ngo

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Kiron.ngo
access blog digital education enables higher kiron learning mission open refugees solutions successful
Links naar Kiron.ngo