Jizzdb.com - Youjizz porn tube, you jizz online, jizz porn videos

jizzdb.com Naar Jizzdb.com
Bekendheid:

Taal: Engels

Classificatie website: alleen voor volwassenen!

Youjizz porn tube videos, jizz online porn, youjiz videos, you jizz tube porn, you tube porn, pussy jizz porn at Jizzdb

Keywords: Jizz Videos Online Porn Tube Youjizz Youjiz

Veiligheid en classificatie

Deze website is alleen voor volwassenen en kan beter niet tijdens werktijd worden bezocht. Jizzdb.com gebruikt de RTA-aanduiding voor websites, die aangeeft dat de inhoud niet geschikt is voor jongeren.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is alleen geschikt voor volwassenen.
Safe for work ? Deze website kunt u beter niet op uw werk openen.

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Categories, Most Viewed en Plugs. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Jizzdb.com vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Categories /categories
2. Most Viewed /most_viewed
3. Plugs /links
4. Lesbian soft spanking /view/v/lesbian-soft-spanking
5. Sex At 50 starring Aunt Kathy /view/v/sex-at-50-starring-aunt-kathy
6. Aleka Smith- Fuck a Fatty Funtime 9 /view/v/aleka-smith-fuck-a-fatty-funtime-9
7. Geile Fotze aus Berlin Fest Gebuerstet /view/v/geile-fotze-aus-berlin-fest-gebuerstet
8. japanese grouping - fun in the bus - uncensored /view/v/japanese-grouping-fun-in-the-bus-uncensored
9. A Japanese Mothers Lust ! /view/v/a-japanese-mothers-lust-
10. Susy Gala strokes his fat cock and takes a hard ride /view/v/susy-gala-strokes-his-fat-cock-and-takes-a-hard-ride

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 107.191.33.74 van Jizzdb.com wordt door Choopa, LLC beheerd en bevindt zich in Verenigde Staten. De server host uitsluitend de website van Jizzdb.com.

De met de programmeertaal PHP gegenereerde websites van Jizzdb.com worden op een Nginx-webserver gehost. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::107.191.33.74
Beheerder server:Choopa, LLC

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx, Versie 1.10.3
Softwareplatform:PHP, Versie 5.4.44
Laadtijd: 0,81 seconden (langzamer dan 53 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:21,6 KB (167 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Jizzdb.com

BOBAN MILOJKOVIC
TEKERISKA 3
37000 KRUSEVAC

+381.641897300

Top zoekbegrippen over Jizzdb.com
jizz jizzdb latina online porn pussy tube videos youjiz youjizz