Iranhumanrights.org - Center for Human Rights in Iran

Iranhumanrights.org - Center for Human Rights in Iran
Naar Iran­hu­man­rights.org
Bekendheid:

Taal: Engels

The Center for Human Rights in Iran (CHRI) is an independent, nonpartisan, nonprofit organization dedicated to the protection and promotion of human rights in Iran. CHRI investigates and documents rights violations occurring throughout Iran, relying on first-hand accounts to expose abuses that would otherwise go unreported. We bring these violations to the attention of the international community through news articles, briefings, in-depth reports, podcasts, and videos, and work to build support for human r ..

Keywords: iran rights human center

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Iranhumanrights.org recensie

Inhoud en keywords

(c) Iranhumanrights.org

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “Center For Human Rights In Iran“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Press Releases, Issues en Internet Freedom. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Iranhumanrights.org vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Center for Human Rights in Iran /
2. Press Releases /category/press-releases/
3. Issues /category/issues/
4. Internet Freedom /category/issues/internet-freedom/
5. Disability Rights /category/issues/disability-rights/
6. Womens Rights /category/issues/womens-rights/
7. Labor Rights /category/issues/labor-rights/
8. Childrens Rights /category/issues/childrens-rights/
9. Prisoners Arrests /category/issues/prisoners/
10. Art Culture Society /category/issues/art-culture-society/

Technische informatie

De webserver van Iranhumanrights.org bevindt zich in de buurt van de stad Absecon, Verenigde Staten en wordt beheerd door Linode. De website Iranhumanrights.org heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De websites van Iranhumanrights.org worden op een Nginx-webserver op basis van de programmeertaal PHP gehost. Als Content Management System (CMS) wordt de software WordPress in de versie gebruikt. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::50.116.52.168
Beheerder server:Linode

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Softwareplatform:PHP
Cms-Software:WordPress, Versie 4.9.10
Laadtijd: 3,02 seconden (langzamer dan 99 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:144,83 KB (981 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Iranhumanrights.org

Registration Private
Domains By Proxy, LLC
DomainsByProxy.com
85260 Scottsdale
Verenigde Staten
+1.4806242599
Fax: +1.4806242598

Commentaren, ervaringen en reviews bij Iranhumanrights.org

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Iranhumanrights.org
briefing center chri human iran latest march right rights sentenced violations 2018