Innerchildwork.net - Home - InnerChildWork

Innerchildwork.net - Home - InnerChildWork
Naar In­nerchildwork.net
Bekendheid:

Taal: Engels

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Innerchildwork.net recensie

Inhoud en keywords

(c) Innerchildwork.net

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Happy Childhood !?, Recognize Distress en Curious About Yourself. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Innerchildwork.net vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Happy Childhood !? /happy-childhood-2/
2. Recognize Distress /having-distress/
3. Curious about Yourself /curious/
4. The Inner Child /the-inner-child/
5. The Pure Child /the-pure-child/
6. The Wounded Child /the-wounded-child/
7. The Surviving Child /the-surviving-child/
8. The Loving Adult /the-loving-adult/
9. Relationship Issues /relationship-issues/
10. Between Shock and Shame /growing-up-between-shock-and-shame/

Technische informatie

De webserver van Innerchildwork.net wordt beheerd door Antagonist B.V. en bevindt zich in Nederland. Er wordt een groot aantal websites op deze webserver gehost. De eigenaar gebruikt deze webserver voor veel hostingklanten. In totaal worden minstens 277 websites gehost. De taal van de websites is overwegend Nederlands.

Een Apache-webserver host de websites van Innerchildwork.net. Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress in de versie gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. Om de bezoekers te analyseren, gebruikt de website de analysesoftware Google Analytics. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::141.138.169.201
Beheerder server:Antagonist B.V.
Aantal websites:over 100 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Mr-online.nl (goed bekend), Blackjacknl.com (goed bekend), Vanboxtelgroep.nl (een beetje bekend)
Taalverdeling:85% van de websites is Nederlands, 9% van de websites is Engels, 2% van de websites is Duits, 1% van de websites is Japans

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache
Cms-Software:WordPress, Versie 4.9.1
Laadtijd: 0,92 seconden (langzamer dan 57 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:29,46 KB (416 herkende woorden in de tekst)
Tracking/analyse:De website maakt gebruik van Google Analytics om zijn bezoekers te analyseren.

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Innerchildwork.net

Payodhi van der Graaff
Metasupport
Grienewei 3
9131 EA Ee
Nederland
+31.858769455

Commentaren, ervaringen en reviews bij Innerchildwork.net

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Links naar Innerchildwork.net