Hotelsofnewdelhi.com - Hotels in Delhi - New Delhi Hotels - Book Hotels in New Delhi with Ease

Hotelsofnewdelhi.com - Hotels in Delhi - New Delhi Hotels - Book Hotels in New Delhi with Ease
Naar Ho­tel­sofnewdel­hi.com
Bekendheid:

Delhi hotels - offers online information and booking of Hotels in Delhi, Hotels in New Delhi, New Delhi Hotels, 5 star hotels in Delhi, list of Delhi hotels, Delhi hotel reservation with maximum discount.

Keywords: Hotels in Delhi New in India Hotel Reservation

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Hotelsofnewdelhi.com recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Five Star Deluxe Hotels In New Delhi, Ashok Hotel en Taj Palace. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Hotelsofnewdelhi.com vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Five Star Deluxe Hotels in New Delhi /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/index.html
2. Ashok Hotel /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/ashok-hotel-new-..
3. Taj Palace /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/taj-palace-hotel..
4. Le Meridien /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/hotel-le-meridie..
5. Imperial Hotel /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/imperial-hotel-n..
6. The Lalit /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/the-lalit-new-de..
7. Hyatt Regency /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/hyatt-regency-ho..
8. The Park Hotel /other-hotels-in-new-delhi/park-hotel-new-delhi.html
9. Aman Resort /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/aman-resort-new-..
10. Radisson Blu Plaza /five-star-deluxe-hotels-in-new-delhi/radisson-blu-pla..

Technische informatie

De webserver van Hotelsofnewdelhi.com bevindt zich in de buurt van de stad Chicago, Verenigde Staten en wordt beheerd door SingleHop. Deze webserver host enkele andere websites waarvan de meerderheid Nederlands is.

De websites van Hotelsofnewdelhi.com worden op een Apache-webserver gehost. De opmaaktaal van de internetpagina's is HTML 4.01 Strict. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::65.60.35.50
Beheerder server:SingleHop
Aantal websites:6 - andere websites met dit IP-adres
Taalverdeling:50% van de websites is Nederlands, 17% van de websites is Engels

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache
Laadtijd: 0,84 seconden (langzamer dan 54 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 4.01 Strict
Bestandsgrootte:13,33 KB (9 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Hotelsofnewdelhi.com

Vineet Chauhan
Maxxfun Holidays
713, Vishwa Sadan, Distt. Center, Janakpuri, New Delhi
110058 New Delhi

+91.9873568886
Fax: +91.1125542045

Commentaren, ervaringen en reviews bij Hotelsofnewdelhi.com

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling