Handsandfeetproject.org - Hands and Feet Project | Mission Trips to Haiti

Handsandfeetproject.org - Hands and Feet Project | Mission Trips to Haiti
Naar Handsandfeetpro­ject.org
Bekendheid:

Taal: Engels

Join our mission trips to Haiti! Founded by Audio Adrenaline in 2004, we
care for Haiti's orphaned and abandoned and fight to keep families
together.

Keywords: queens kings hands children

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Handsandfeetproject.org recensie

Inhoud en keywords

(c) Handsandfeetproject.org

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Our Story, Our Team en Our Work. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Handsandfeetproject.org vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Our Story /our-story
2. Our Team /our-team
3. Our Work /our-work
4. Our Impact /impact
5. Our Videos /our-videos
6. Child /sponsor
7. Mission Trips /mission-trips-haiti
8. The Bridge /the-bridge
9. Take Action /take-action
10. Donate /donate

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 198.185.159.145 van Handsandfeetproject.org wordt door Squarespace beheerd en bevindt zich in Verenigde Staten. De webserver host ook nog minstens 880 andere websites en wordt daarom als 'massahosting' gezien.

De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::198.185.159.145
Beheerder server:Squarespace
Aantal websites:over 100 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Mariaverstappen.nl (redelijk bekend), Alpha.org (een beetje bekend), Dekunstzee.nl (een beetje bekend)
Taalverdeling:67% van de websites is Nederlands, 19% van de websites is Engels

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: envoy
Laadtijd: 0,91 seconden (langzamer dan 56 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:74,18 KB (419 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Handsandfeetproject.org

Bob Herdman
Hands and Feet Project
PO Box 682105
37068 Franklin
Verenigde Staten
+1.6155942369
Fax: +1.16157711184

Commentaren, ervaringen en reviews bij Handsandfeetproject.org

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Handsandfeetproject.org
art audio capacity capital care children feet get hands help kings project queens shirt signed two