Gwg.org - Home - Ghent Workgroup

Gwg.org - Home - Ghent Workgroup
Naar Gwg.org
Bekendheid:

Taal: Engels

GWG meeting Vancouver from 22 until 24 October 2014

Keywords: ghent workgroup gwg pdf

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Gwg.org recensie

Inhoud en keywords

(c) Gwg.org

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Workflow Tools, Application Settings en Gwg 2015 Pdfx Workflow. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Gwg.org vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Workflow Tools /workflow-tools/
2. Application Settings /application-settings/
3. GWG 2015 PDFX workflow /gwg-2015-pdfx-workflow/
4. Job Tickets /workflow-tools/job-tickets/
5. Learn /learn/
6. Digital Photography /learn/digital-photography/
7. Compliant Applications /workflow-tools/overview-of-gwg-compliant-applications/
8. Whitepapers /learn/gwg-whitepapers/
9. Ghent Output Suite /workflow-tools/test-suites/ghent-output-suite/
10. Pocket Guides /learn/gwg-pocket-guides/

Technische informatie

De webserver van Gwg.org wordt beheerd door Unified Layer en bevindt zich in Verenigde Staten. Deze webserver host 1 andere websites waarvan de taal voor de meerderheid Engels is.

De met de programmeertaal PHP gegenereerde websites van Gwg.org worden op een Nginx-webserver gehost. Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::66.147.244.143
Beheerder server:Unified Layer
Aantal websites:2 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Gwg.org (enigszins bekend)
Taalverdeling:100% van de websites is Engels

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx, Versie 1.14.1
Softwareplatform:PHP
Cms-Software:WordPress
Laadtijd: 6,92 seconden (langzamer dan 99 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:144,2 KB (932 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Gwg.org

Ghent PDF Workgroup
Kortrijksesteenweg 1095
9051 Gent
België
+32.473894446

Commentaren, ervaringen en reviews bij Gwg.org

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Gwg.org
admin ghent gwg latest lid needs output packaging pdf posted press specifications suite survey test workgroup
Links naar Gwg.org