Grandmotherscouncil.org - Home - Welcome to the International Council of Thirteen Indigenous Grandmothers

Grandmotherscouncil.org - Home - Welcome to the International Council of Thirteen Indigenous Grandmothers
Naar Grandmot­herscoun­cil.org
Bekendheid:

Taal: Engels

We, the International Council of Thirteen Indigenous Grandmothers represent a global alliance of prayer, education and healing for our Mother Earth, all Her inhabitants, all the children, and for the next seven generations to come. We are deeply concerned

Keywords: International Council of Thirteen Indigenous Grandmothers

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Grandmotherscouncil.org recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “About Us“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Alliance Statement, Who We Are en Our Mission. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Grandmotherscouncil.org vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. ABOUT US /
2. Alliance Statement /alliance-statement/
3. Who We Are /who-we-are/
4. Our Mission /our-mission/
5. Grandmothers Projects /grandmothers-projects/
6. Donate /donate/
7. Our Heartfelt Gratitude /our-heartfelt-gratitude/
8. EVENTS & UPDATES /events-calendar/events-updates/
9. Media Archives /media-archives/
10. Gathering Photos /gathering-photos/

Technische informatie

De webserver van Grandmotherscouncil.org bevindt zich in Provo, Verenigde Staten en wordt beheerd door Unified Layer. De server host uitsluitend de website van Grandmotherscouncil.org.

Een Apache-webserver host de websites van Grandmotherscouncil.org. Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress in de versie gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::173.254.28.240
Beheerder server:Unified Layer

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache
Cms-Software:WordPress, Versie 5.2.3
Laadtijd: 0,85 seconden (langzamer dan 54 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:65,66 KB (438 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Grandmotherscouncil.org

Margin Broux
Center for Sacred Studies
Po Box 745
95730 Sonora
Verenigde Staten
+1.2095338809

Commentaren, ervaringen en reviews bij Grandmotherscouncil.org

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Grandmotherscouncil.org
alliance children council enable generations grandmother grandmothers indigenous international mother prayer read support thirteen water welcome