Let op: deze website heeft een omleiding naar: getyourguide.nl
De inhoud op deze pagina is mogelijk verouderd.

Getyourguide.com - Book Things To Do, Attractions, and Tours | GetYourGuide

Getyourguide.com - Book Things To Do, Attractions, and Tours | GetYourGuide
Naar Get­your­gui­de.com
Bekendheid:

Taal: Engels

Find, compare, and book sightseeing tours, attractions, excursions, things to do and fun activities from around the world. Save money and book directly from local suppliers.

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Getyourguide.com recensie

Inhoud en keywords

(c) Getyourguide.com

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Wishlist 0, Contact en Eiffel Tower. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Getyourguide.com vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Wishlist 0 /wishlists/
2. Contact /contact/
3. Eiffel Tower /eiffel-tower-l2600/
4. Vatican Museums /vatican-museums-l2738/
5. Louvre Museum /louvre-museum-l3224/
6. Sagrada Familia /sagrada-familia-l2699/
7. Burj Khalifa /burj-khalifa-l2703/
8. Colosseum /colosseum-l2619/
9. Empire State Building /empire-state-building-l2608/
10. Alhambra /alhambra-l2772/

Technische informatie

De webserver van Getyourguide.com wordt door Amazon.com beheerd en bevindt zich in Seattle, Verenigde Staten. De server host uitsluitend de website van Getyourguide.com.

De met de programmeertaal PHP gegenereerde websites van Getyourguide.com worden op een Nginx-webserver gehost. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::54.239.168.39
Beheerder server:Amazon.com

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Softwareplatform:PHP
Laadtijd: 0,45 seconden (sneller dan 70 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:103,22 KB (726 herkende woorden in de tekst)
omleiding naar:getyourguide.nl Weergeven

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Getyourguide.com

Johannes Reck
GetYourGuide AG
Technoparkstrasse 1
8005 Zurich
Zwitserland
+41.435083611

Commentaren, ervaringen en reviews bij Getyourguide.com

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Links naar Getyourguide.com