Flimpie.nl - fLimpie | animatie en tekenfilms voor jonge en volwassen kinderen

Flimpie.nl - fLimpie | animatie en tekenfilms voor jonge en volwassen kinderen
Naar Flim­pie.nl
Bekendheid: (Rang # 12176)

Taal: Nederlands

animatie en tekenfilms voor jonge en volwassen kinderen

Keywords: flimpie kleine gratis buurman

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Flimpie.nl recensie

Inhoud en keywords

(c) Flimpie.nl

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Flimpie, Kleurplaten en Disney Kleurplaten. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Flimpie.nl vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. fLimpie /
2. Kleurplaten /kleurplaten/
3. Disney Kleurplaten /kleurplaten/disney-kleurplaten/
4. Mr. Bean Kleurplaten /kleurplaten/mr-bean-kleurplaten/
5. Donald Duck Kleurplaten /kleurplaten/donald-duck-kleurplaten/
6. Tom & Jerry Kleurplaten /kleurplaten/tom-jerry-kleurplaten/
7. Mijn Favorieten /mijn-favorieten/
8. Thomas de Trein Kleurplaten /kleurplaten/thomas-de-trein-kleurplaten/
9. WK Kleurwedstrijd /wk-kleurwedstrijd/
10. Kina Grannis In your arms /kina-grannis-in-your-arms/

Vergelijkbare websites

Voor de keywords Kinderen, Animaties en Tekenfilms konden soortgelijke websites over Flimpie.nl worden gevonden. Hieronder staan soortgelijke websites vermeld.

  • Kinderplezier.com - KinderPlezier.com [ De leukste startpagina voor kinderen ]

    Overeenkomsten: FlimpieKinderen

    Ove­reen­komst:
    30 %

    2 overeen-komstige keywords

  • Xgratis.nl - Gratis producten, spullen en dingen |

    Overeenkomsten: GratisKinderen

    Ove­reen­komst:
    23 %

    2 overeen-komstige keywords

  • Prijz.nl - Prijzen winnen met de prijsvragen op PrijZ.nl

    Overeenkomsten: GratisKinderen

    Ove­reen­komst:
    23 %

    2 overeen-komstige keywords

  • Gifmania.nl - Gif Animaties en Gratis Geanimeerde beelden

    Overeenkomsten: TekenfilmsAnimaties

    Ove­reen­komst:
    21 %

    2 overeen-komstige keywords

  • Animatieplaatjes.nl - Animatieplaatjes.nl, bewegende plaatjes, plaatjes animaties, krabbel plaatjes, gifplaatjes, naamanimaties,

    Overeenkomsten: SesamstraatAnimaties

    Ove­reen­komst:
    21 %

    2 overeen-komstige keywords

Voor nog meer soortgelijke websites met de keywords Kinderen, Animaties, Tekenfilms of Gratis kunt u de zoekfunctie van Webwiki gebruiken via de onderstaande link.

Technische informatie

De website Flimpie.nl heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De websites van Flimpie.nl worden op een Nginx-webserver gehost. Als Content Management System (CMS) wordt de software WordPress in de versie gebruikt. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::149.210.141.32

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Softwareplatform:PleskLin
Cms-Software:WordPress, Versie 3.9.1
Laadtijd: 1,77 seconden (langzamer dan 82 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:109,97 KB (1107 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Flimpie.nl

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Flimpie.nl
aflevering amerika animaties buurman deel donald flimpie gratis hare kinderen kleine linea pink sesamstraat tekenfilms volwassen
Links naar Flimpie.nl