Flimpie.nl - fLimpie | animatie en tekenfilms voor jonge en volwassen kinderen

Flimpie.nl - fLimpie | animatie en tekenfilms voor jonge en volwassen kinderen
Naar Flim­pie.nl
Bekendheid: (Rang # 99528)

Taal: Nederlands

animatie en tekenfilms voor jonge en volwassen kinderen

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Flimpie.nl recensie

Inhoud en keywords

(c) Flimpie.nl

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Flimpie, Kleurplaten en Disney Kleurplaten. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Flimpie.nl vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. fLimpie /
2. Kleurplaten /kleurplaten/
3. Disney Kleurplaten /kleurplaten/disney-kleurplaten/
4. Mr. Bean Kleurplaten /kleurplaten/mr-bean-kleurplaten/
5. Donald Duck Kleurplaten /kleurplaten/donald-duck-kleurplaten/
6. Tom & Jerry Kleurplaten /kleurplaten/tom-jerry-kleurplaten/
7. Thomas de Trein Kleurplaten /kleurplaten/thomas-de-trein-kleurplaten/
8. Mijn Favorieten /mijn-favorieten/
9. Peppa Big compilatie 47 minuten /peppa-big-compilatie-47-minuten/
10. Show Navigation /#access

Technische informatie

De webserver van Flimpie.nl wordt beheerd door Transip B.V. en bevindt zich in Nederland. De website Flimpie.nl heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De websites van Flimpie.nl worden op een Nginx-webserver gehost. Als Content Management System (CMS) wordt de software WordPress in de versie gebruikt. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::149.210.141.32
Beheerder server:Transip B.V.

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Nginx
Softwareplatform:PleskLin
Cms-Software:WordPress, Versie 3.9.1
Laadtijd: 4 seconden (langzamer dan 99 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:114,85 KB (1223 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Flimpie.nl

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling