Edwardhopper.net - Edward Hopper: 100 Famous Paintings, Biography, and Quotes

Edwardhopper.net - Edward Hopper: 100 Famous Paintings, Biography, and Quotes
Naar Ed­wardhop­per.net
Bekendheid:

Taal: Engels

A comprehensive resource for information about Edward Hopper, his paintings, biography, and quotes

Keywords: hopper edward paintings biography

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Edwardhopper.net recensie

Inhoud en keywords

(c) Edwardhopper.net

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “Landscape Paintings“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Our Shop, Railroad Train 1908 en American Village 1912. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Edwardhopper.net vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Our Shop /store
2. Landscape Paintings /
3. Railroad Train 1908 /railroad-train.jsp
4. American Village 1912 /american-village.jsp
5. Stairway at 48 rue de Lille Paris 1906 /stairway-at-48-rue-de-lille-paris.jsp
6. Queensborough Bridge 1913 /queensborough-bridge.jsp
7. Road in Maine 1914 /road-in-maine.jsp
8. Mansard Roof 1923 /mansard-roof.jsp
9. House by The Railroad 1925 /house-by-the-railroad.jsp
10. Lighthouse Hill 1927 /lighthouse-hill.jsp

Technische informatie

De webserver van Edwardhopper.net wordt door Google beheerd en bevindt zich in Mountain View, Verenigde Staten. Er wordt een groot aantal websites op deze webserver gehost. De eigenaar gebruikt deze webserver voor veel hostingklanten. In totaal worden minstens 178 websites gehost. De taal van de websites is overwegend Nederlands. Een heel enkele website op deze webserver is niet geschikt voor jongeren.

Voor het maken van de websites van JSP/JAVA is de programmeertaal Edwardhopper.net gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd. De website bevat advertenties van Google Adsense.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::216.58.205.243
Beheerder server:Google
Aantal websites:over 100 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Webcams.nl (absoluut bekend), Scriptomanen.org (goed bekend), Bernauw.com (goed bekend)
Websites voor volwassenen:2% van de website is alleen voor volwassenen
Taalverdeling:58% van de websites is Nederlands, 34% van de websites is Engels, 1% van de websites is Zweeds, 1% van de websites is Frans

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Google Frontend
Softwareplatform:JSP/JAVA
Laadtijd: 0,56 seconden (sneller dan 61 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:37 KB (1809 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Edwardhopper.net

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Edwardhopper.net
art biography career city created edward edwardhopper hopper new paintings quotes railroad work works world york