Crownseats.co.uk - Boat Seats, Skipper Chairs, Operator Chairs, Marine Seats

Crownseats.co.uk - Boat Seats, Skipper Chairs, Operator Chairs, Marine Seats
Naar Crownseats.co.uk
Bekendheid:

Taal: Engels

Premium quality boat seats for the marine industry: boats seats, yacht seats, skipper and operator/ROV chairs. Authorised Recaro and Alu dealers

Keywords: uk seats marine crown

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Crownseats.co.uk recensie

Inhoud en keywords

(c) Crownseats.co.uk

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “About Crownseats“ biedt onder andere inhoud op de pagina's Maritime Seat Services, Exhibitions en Faqs Maritime Chairs. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Crownseats.co.uk vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. About Crownseats /
2. Maritime Seat Services /maritime-chairs-and-seats/
3. Exhibitions /exhibitions/
4. FAQs Maritime Chairs /faq-maritime-chairs/
5. Alu Boat Chairs and Operator Chairs /alu-boat-chairs/
6. Pilot Seats /alus-pilot-chair-boat-seat/
7. Suspension Seats /suspension-seats/
8. Shock Mitigation /shock-mitigation/
9. Marine Operator Seats /marine-operator-seats/
10. Crew and Passenger Seats /crew-and-passenger-seats/

Technische informatie

De webserver van Crownseats.co.uk wordt door GoDaddy.com, LLC beheerd en bevindt zich in Scottsdale, Verenigde Staten. Op deze webserver worden nog 13 websites gehost. De taal van de websites is overwegend Engels.

Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress in de versie gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::160.153.138.176
Beheerder server:GoDaddy.com, LLC
Aantal websites:14 - andere websites met dit IP-adres
Bekendste websites:Anokhiroshani.com (enigszins bekend), Kidsartandtalent.net (enigszins bekend)
Taalverdeling:71% van de websites is Engels, 14% van de websites is Nederlands, 7% van de websites is Duits

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: ATS/7.1.2
Cms-Software:WordPress, Versie 4.9.6
Laadtijd: 2,51 seconden (langzamer dan 99 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:43,02 KB (925 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Crownseats.co.uk

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Crownseats.co.uk
crown crownseats marine position recaro seats uk
Links naar Crownseats.co.uk