Convatecgroup.com - Home | ConvaTec Group

Convatecgroup.com - Home | ConvaTec Group
Naar Con­va­tecgroup.com
Bekendheid:

Taal: Engels

Improving the lives of the people we touch

Keywords: convatec group contact documents

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Convatecgroup.com recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Select Country, About Us en Company Overview. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Convatecgroup.com vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Select Country /country-selector/
2. About Us /about-us/
3. Company Overview /about-us/company-overview/
4. Our Purpose and Values /about-us/our-purpose-and-values/
5. Board of Directors /about-us/board-of-directors/
6. Locations /about-us/locations/
7. Our History /about-us/our-history/
8. Executive Committee /about-us/executive-committee/
9. Our Franchises /our-franchises/
10. Ostomy Care /our-franchises/ostomy-care/

Technische informatie

De webserver van Convatecgroup.com wordt beheerd door Rackspace Ltd. en bevindt zich in United Kingdom. De website Convatecgroup.com heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::83.138.162.51
Beheerder server:Rackspace Ltd.

Technische informatie over de technologie van de website

Laadtijd: 0,2 seconden (sneller dan 90 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:71,57 KB (453 herkende woorden in de tekst)

Technische contactpersoon

Contactpersoon van het domein Convatecgroup.com

CSC Corporate Domains, Inc.
2711 Centerville Rd.
19808 Wilmington
Verenigde Staten
+1.3026365400
Fax: +1.3026365454

Commentaren, ervaringen en reviews bij Convatecgroup.com

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Convatecgroup.com
contact convatec group
Links naar Convatecgroup.com
  • convatec.com
    Retirement of Chief Executive Officer and appointment of Rick Anderson as Chief Executive Officer (Interim) Monday, October 15, 2018
  • convatec.nl
    Investeerders