Cmatrust.co.uk - Cambridge Meridian Academies Trust: CMAT

Cmatrust.co.uk - Cambridge Meridian Academies Trust: CMAT
Naar Cmat­rust.co.uk
Bekendheid:

Taal: Engels

Introduction It started with a desire to provide high quality and dynamic education for everyone, right in the heart of our community and that desire has grown into the Cambridge Meridian Academies Trust (CMAT). CMAT was formed in 2011 with this clear vision and we articulate it as the following statement - to provide high…

Keywords: cambridge trust meridian academies

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Cmatrust.co.uk recensie

Inhoud en keywords

(c) Cmatrust.co.uk

Belangrijke en populaire websites

De website met de startpagina “Secure Log In“ biedt onder andere inhoud op de pagina's About Cmat, Our Values en Our Track Record. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Cmatrust.co.uk vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Secure log in /
2. About CMAT /about-cmat/our-story/
3. Our Values /about-cmat/our-values/
4. Our Track Record /about-cmat/our-track-record/
5. Our Friends /about-cmat/our-friends/
6. Our Members /our-members/
7. Our Trustees Directors /about-cmat/our-trustees/
8. Our People /about-cmat/our-people/
9. Our Education Leaders /about-cmat/our-school-leaders/
10. Our Directorate Team /about-cmat/the-directorate-team/

Technische informatie

Op deze webserver worden nog 11 websites gehost. De taal van de websites is overwegend Engels.

De met de programmeertaal PHP gegenereerde websites van Cmatrust.co.uk worden op een Apache-webserver gehost. Voor het beheren van de inhoud wordt het Content Management System (CMS) WordPress in de versie gebruikt. Voor het opmaken van de inhoud wordt de meest recente standaard HTML 5 gebruikt. De website vermeldt in de metagegevens niets over het registreren van de inhoud door zoekmachines. Daarom wordt de inhoud door zoekmachines geregistreerd.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::185.151.28.158
Aantal websites:12 - andere websites met dit IP-adres
Taalverdeling:83% van de websites is Engels, 17% van de websites is Nederlands

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache
Softwareplatform:PHP, Versie 7.0.27
Cms-Software:WordPress, Versie 4.9.4
Laadtijd: 0,32 seconden (sneller dan 81 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:122,9 KB (1176 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Cmatrust.co.uk

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Cmatrust.co.uk
academies cambridge cmat cmatrust excellent meridian trust