Calculator.net: Free Online Calculators - Math, Health, Financial, Science

Calculator.net: Free Online Calculators - Math, Health, Financial, Science
Naar Cal­cula­tor.net
Bekendheid:

Taal: Engels

Online scientific calculator for quick calculations, along with a large collection of free online calculators, each with related information to gain in-depth knowledge on topics such as finance, math, fitness, health, and many more.

Keywords: calculator online calculators free

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Calculator.net recensie

Inhoud en keywords

(c) Calculator.net

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Financial Calculators, Mortgage Calculator en Loan Calculator. Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Calculator.net vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. Financial Calculators /financial-calculator.html
2. Mortgage Calculator /mortgage-calculator.html
3. Loan Calculator /loan-calculator.html
4. Auto Loan Calculator /auto-loan-calculator.html
5. Interest Calculator /interest-calculator.html
6. Payment Calculator /payment-calculator.html
7. Retirement Calculator /retirement-calculator.html
8. Amortization Calculator /amortization-calculator.html
9. Investment Calculator /investment-calculator.html
10. Personal Loan Calculator /personal-loan-calculator.html

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 69.10.42.201 van Calculator.net wordt door maple tech international LLC beheerd en bevindt zich in Secaucus,Verenigde Staten. De website Calculator.net heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De in de programmeertaal PHP geschreven websites worden gehost op een Apache-webserver die draait op het besturingssysteem Red Hat (Linux). Er wordt gebruikgemaakt van de analysesoftware Google Analytics om het gedrag van bezoekers op de website te analyseren. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::69.10.42.201
Beheerder server:Maple tech international LLC

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache, Versie 2.4.27
Besturingssysteem: Red Hat (Linux)
Softwareplatform:PHP, Versie 7.0.10
Laadtijd: 0,52 seconden (sneller dan 65 % van alle websites)
Bestandsgrootte:13,77 KB (330 herkende woorden in de tekst)
Tracking/analyse:De website maakt gebruik van Google Analytics om zijn bezoekers te analyseren.

Commentaren, ervaringen en reviews bij Calculator.net

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Top zoekbegrippen over Calculator.net
calculations calculator calculators finance financial fitness free gain health information intrest math net online quick science