Bikefix.co.uk - Welcome | bikefix

Bikefix.co.uk - Welcome  | bikefix
Naar Bi­kefix.co.uk
Bekendheid:

Taal: Engels

Uw ervaringen delen:

Veiligheid en classificatie

De website bevat geen aanstootgevende inhoud en kan door minderjarigen en op het werk worden bezocht.

Criterium Classificatie
Geschikt voor jongeren ? De inhoud van de website is geschikt voor jongeren.
Safe for work ? De website kan veilig op het werk worden geopend.

Recensies, aanwijzingen van vermoedelijke fraude, kan de ernst of potentiële gevaarlijke software (malware) hier te vinden: Bikefix.co.uk recensie

Inhoud en keywords

Belangrijke en populaire websites

De inhoud van de website staat onder andere verspreid over de pagina's Bikefix, Workshop en Workshop Prices. Bikefix.co.uk heeft een weblog op het adres: https://www.bikefix.co.uk/blog/vello-bike-has-arrived - Bezoek de blogpagina
Hieronder staan de belangrijkste 10 subpagina's van Bikefix.co.uk vermeld:

# Beschrijving ? URL op de website die vaak door externe bronnen wordt aangehaald. ?
1. bikefix /
2. Workshop /workshop
3. Workshop Prices /workshop-prices
4. Frame Repairs /frame-repairs
5. Brompton Servicing /brompton-servicing
6. Hand Built Wheels /hand-built-wheels
7. Rohloff Hub Servicing /rohloff-hub-servicing
8. Spoke Length Calculator /spoke-length-calculator
9. The Right Crank Length? /right-crank-length
10. Tyre and Wheel Sizes /tyre-and-wheel-sizes

Technische informatie

De webserver met het IP-adres 159.65.83.110 van Bikefix.co.uk wordt door Presbyterian Healthcare Sys. beheerd en bevindt zich in Dallas,Verenigde Staten. De website Bikefix.co.uk heeft een eigen webserver waarop geen andere websites worden gehost.

De websites van Bikefix.co.uk worden op een Apache-webserver gehost. Als Content Management System (CMS) wordt de software Drupal in de versie gebruikt. De HTML-pagina's zijn opgemaakt volgens de nieuwste standaard HTML 5. Door het ontbreken van gegevens voor het regelen van webcrawlers in de metagegevens wordt de inhoud van de website geregistreerd door zoekmachines.

Technische informatie over de technologie van de website

IP-adres::159.65.83.110
Beheerder server:Presbyterian Healthcare Sys.

Technische informatie over de technologie van de website

Webserversoftware: Apache, Versie 2.4.18
Besturingssysteem: Ubuntu (Linux)
Cms-Software:Drupal, Versie 7
Laadtijd: 0,86 seconden (langzamer dan 55 % van alle websites)
HTML-versie:HTML 5
Bestandsgrootte:45,55 KB (153 herkende woorden in de tekst)

Commentaren, ervaringen en reviews bij Bikefix.co.uk

Geen commentaren of reviews gevonden

Een nieuw commentaar toevoegen:
Uw naam:

Uw e-mail:

Uw website:

Beoordeling:
      
      
      
      
      
Geef een beoordeling
Links naar Bikefix.co.uk